Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja Obsługi BIP-u i użyte skróty.

Skróty - wyjaśnienie :

BIP - skrót ten oznacza Biuletyn Informacji Publicznej, jest to strona internetowa na której udostępnia się informacje publiczne, utworzone, utrzymywane i aktualizowane przez Podmiot zobowiązany do tego, Ustawą z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z dnia 8.10.2001).

ChŚPWiK Sp. z o.o. - Chorzowsko - Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

INSTRUKCJA OBSŁUGI BIP-u :
Przeglądanie zawartości strony BIP :
Strona podmiotowa BIP CHŚPWIK Sp. z o.o. umożliwia użytkownikom internetu jej swobodne przeglądanie i odnajdywanie informacji publicznych dotyczących działalności CHŚWIK Sp. z o.o. Po lewej stronie strony głównej znajduje się MENU czyli wykaz grup tematycznych, w których zostały zestawione dla Państwa informacje publiczne udostępnione w BIP. Dostęp do tych treści jest możliwy poprzez kliknięcie w daną pozycję menu. Wówczas pojawia się :
1) cały tekst publikacji
lub (i)
2) dodatkowe odnośniki (zwane linkami lub hiperłączami) do dalszych publikacji - należy na nie najechać "myszką" i kliknąć, aby przejść do innych publikacji zamieszczonych na stronie
lub (i)
3) załączniki umieszczone pod daną publikacją - po najechaniu na nie, możliwy jest ich podgląd (otworzenie danego dokumentu) lub pobranie (zapisanie na twardym dysku komputera, na którym przeglądają Państwo BIP).

MAPA SERWISU :
Pod linkiem MAPA SERWISU w menu głównym, znajdą państwo spis treści zawartości serwisu BIP - przejrzenie MAPY SERWISU pozwoli Państwu na szybsze odnalezienie istotnych dla Państwa informacji i ułatwi poruszanie się użytkownika internetu po całym serwisie BIP.


Opublikował: Daria Lorek
Publikacja dnia: 02.03.2012
Podpisał: Daria Lorek
Dokument z dnia: 08.03.2010
Dokument oglądany razy: 7150
20.02.2020 // www.chspwik.pl/smodbip